Пансіонат >> Про пансіонат

Хмельницький геріатричний пансіонат є стаціонарною соціально-медичною установою загального типу на 130 ліжко-місць, де постійно проживають громадяни похилого віку, ветерани війни та праці, інваліди, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.

Побудований пансіонат  в 1973 році, розташований  в м. Хмельницькому, в чотириповерховому приміщенні.

До пансіонату підведені всі комунікації, водопровід, каналізація, опалення. Територія пансіонату займає 14,425 м2, облаштована з павільйонами та місцями відпочинку для мешканців.

Завдяки зусиллям колективу з року в рік покращується побутове, медичне і культурне обслуговування підопічних, вишукуються додаткові можливості для покращення харчування підопічних. Адміністрація робить все для того, щоб люди, які живуть в пансіонаті, відчували увагу і піклування.

Ми і надалі будемо вдосконалювати методи обслуговування підопічних, щоб наш пансіонат став другим домом для обділених долею людей.

Фасад пансіонату


До інтернату приймаються особи як на державне утримання так і на платній основі (з відшкодуванням витрат).
На державне утримання приймаються:

  • особи похилого віку, які досягли пенсійного віку,
  • інваліди першої і другої групи,
  • ветерани війни і праці, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду,

яким згідно за медичними висновками не протипоказане перебування у Пансіонаті, та які не мають працездатних родичів, зобов'язаних їх утримувати за законом.
 
Більш детально умови зарахування до інтернату викладені тут