Умови проживання

Пансіонатом постійно проводиться робота з покращення матеріальної бази пансіонату. Виконано капітальний ремонт харчового блоку з облаштуванням стін та підлоги глазурованою керамічною плиткою, заміну старого кухонного обладнання на нове та встановлення електроплит.

Сьогодні є можливість готувати їжу як при допомозі газу, так і електроенергії. В їдальні обладнано підвісні стелі Amstrong. Зроблено нове шатрове покриття над харчовим блоком площею 620 м2 та над пральним приміщенням - 229 м2. Проведено капітальний ремонт продовольчого складу з облаштуванням стелажів.

Кошти на утримання пансіонату використовуються раціонально. Житловий фонд, обладнання, м’який і твердий інвентар утримуються в нормальному стані, своєчасно ремонтується і реставрується.

Адміністрація пансіонату дбає як про підопічних так і за працівників, створюючи їм належні і безпечні умови праці.

Так, в пансіонаті зроблено ремонти в кімнатах відпочинку  та приймання їжі працівників, є кімнати гігієни та душові. Столярна і слюсарна майстерні укомплектовані відповідними станками.

Ми і надалі будемо вдосконалювати методи обслуговування підопічних, щоб наш пансіонат став другим домом для обділених долею людей !